پکیج شیر هوشمند بخاری های گازسوز (ویژه منزل)

پکیج شیر هوشمند بخاری های گازسوز (ویژه منزل)

(0 بررسی مشتری) 1 فروخته شده

۸۵۰/۰۰۰تومان۱/۰۰۰/۰۰۰تومان

شیر هوشمند بخاری مدل دارای سنسور گاز علاوه بر تنظیم دمای محیط، قابلیت تشخیص نشت انواع گاز های خطرناک بخصوص تنها عامل مرگ خاموش یعنی منواکسید کربن را دارد.

یکی از ویژگی های مهم این دستگاه هشدار صوتی تشخیص نشت گاز، 5 مرحله قبل از خطر هست. یعنی اگر نشت گاز را تشخیص دهد 5 مرحله قبل از ایجاد حادثه به شما آلارم صوتی داده و در آخرین مرحله مشعل بخاری را کامل خاموش می کند.

10 روز ضمانت بازگشت وجه

36 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط

بزرگترین مشکل بخاری های گازسوز، عدم هوشمند بودن آن ها می باشد. هوشمند نبودن بخاری های گازسوز باعث می شود تنظیم دما خیلی مشکل شده و باعث ایجاد تنش دمایی در محیط گردد.

همانطور که می دانید تنش دمایی مهمترین عامل ایجاد سرماخوردگی می باشد. برای مثال موقع خواب شب بخاری را زیاد کرده و می خوابیم. نصف شب دما بالا رفته و بخاری را کم می کنیم در نتیجه دما کاهش پیدا کرده و همین تنش دمایی باعث ایجاد سرماخوردگی می گردد.

به خاطر هوشمند نبودن بخاری های گازسوز مجبوریم همیشه بخاری را در یک حد متوسط روشن نگه داریم که باعث مصرف گاز بسیار زیاد می گردد.

استفاده از بخاری گاز سوز داخل اتاق خواب (که معمولاً یک محیط کوچک است) باعث مصرف اکسیژن محیط و ایجاد سردرد و کاهش کیفیت خواب در اعضای خانواده می گردد.

راه حل تمامی مشکلات بخاری های گازسوز، هوشمند کردن آن ها می باشد.

با نصب پکیج شیر هوشمند ساز بخاری های گازسوز، بخاری قدیمی شما کاملاً هوشمند شده و بدون نیاز به دخالت شما دمای محیط را همیشه ثابت نگه می دارد.

کافیست با کلیدهای مربوطه دمای مورد نظر خود را به حافظه دستگاه داده و برای همیشه دمای محیط ثابت نگه داشته می شود.

 

اطلاعات اضافی

سنسور گاز

بدون سنسور گاز, دارای سنسور گاز