پاسخ:این دستگاه از دو قسمت که شامل :سیستم هوشمند و شیر برقی تشکیل شده است. که شیر به راحتی روی ورودی گاز به مشمعل بخار نصب و سیستم هوشمند که به پریز برق وصل می شود.سیستم هوشمند بعد از وصل شدن به پریریز اقدام بررسی دمای محیط و در نتیجه وقتی به دمای  مورد نظر رسید.فرمان به قطع گاز و جلوگیری ازرود گازبه مشعل و خاموش شدن بخاری می دهد. که این عمل باعث بهینه شدن مصرف سوخت و جلوگیری از مصرف اکسیژن جهت سوختن گازدر محل میشود .

پاسخ:ورودی برق۲۲۰ شهری  و خروجی از برق مستقیم  ۱۲ ولت  یک آمپر بخاطر امنیت جانی کاربر استفاده شده است.

پاسخ:دستگاه به صورت پیش فرض با دمای ۲۴ درجه  تنظیم شده ولی در صورت تمایل امکان کم و زیاد کردن دما به صورت دستی برای کاربر وجود دارد.

پاسخ:جهت کم کردن دما اول کلید منفی را گرفته بعد بلافاصله کلید مثبت را فشار می دهید و برای زیاد کردن دما اول کلید مثبت را گرفته و بعد بلافاصله کلید منفی را فشار می‌دهیم.

پاسخ: بله در صورت پرداخت قطعی اشکالی ندارد ولی در صورت پرداخت در محل باید تلفنی از شخص مورد نظر (تحویل گیرنده ) در آدرس اضافه شود.

پاسخ: اگر پرسش شما در قسمت سوالات نیست. سوال خودرا به سامانه پیامکی۱۰۰۰۹۹۱۳۴۶۳۵۳۷بفرستید .باشما تماس گرفته میشود.

پاسخ:بله تا قبل ازارسال محموله این امکان وجود دارد ولی وقتی پیامک کد رهگیری پست برای شما ارسال شد. تا تحویل محموله توسط مامور اداره پست . خیر

پاسخ:شما می توانید از طرق پست بسته خود را تحویل و مبلغ را به مامور پست پرداخت کنید.

پاسخ:بستگی به مهارت فنی خودتون داره .ولی نظر ما نصب توسط تعمیرکاران مجاز لوازم گاز سوز.

پاسخ:در صورتی که از کلیدهای منفی یا مثبت به طور جداگانه و لحظه ای استفاده شود دمای را که تنظیم کرده اید نشان می دهد  ولی از این دو کلید جهت تغییر دمای محل نصب هم استفاده می شود.

پاسخ:این کلید در سیستم هوشمند که دارای سنسور گاز می باشد.عمل می کند ولی نمونه هایی که برچسب فاقد سنسور گاز را دارند تنها دما را  پوشش می دهد در صورت تمایل به صورت اختصاصی برای کاربرقابل ارتقاع ونصب است.

The very professional writing services best response to how to do a research paper would be’not always’.