شرکت تولیدی صنعتی نگین شعله زاینده رود در راستای حفظ محیط زیست و جلوگیری از مصرف بی رویه گاز طبیعی در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با پشتوانه ای از علم و تجربه  در شهر نجف آباد اصفهان آغاز کرد.این شرکت فعالیت خود که جهت بهینه سازی مصرف سوخت گاز در بخاریهای گازی.به مدت ۸ سال است به صورت آزمایشی پیگیروکار طراحی و ساخت نمونه آزمایشی را انجام داده و حدود ۴ سال است که به صورت رسمی و جدی مشغول آماده سازی و تولید بوده و از پاییز۹۷ اقدام به  تولید نموده است. و از آن زمان تاکنون همواره در عرصه تولید شیرهای هوشمند بخاری های گازسوز و همچنین با هدف استفاده بهتر و مطلوب تر از انرژی گاز  در راستای تحقق بخشیدن به سیاست های کلی نظام و در جهت خودکفایی و حفظ هوای محیط زیست و صرفه جویی در مصرف گاز این نعمت الهی فعالیت خود را آغاز کرد .شرکت  نگین شعله زاینده رود نزدیک به یک دهه است که با طراحی وتولید شیر هوشمند کنترل بخاری های گازسوز خانگی خدمتگزار صدیق کشور و مردم شریف ایران است.

طراحی و تولید شیر کاملاً هوشمند جهت بخاری های گازسوز خانگی که با سوخت گاز CNG و LPG ،این شرکت را در رده اولین تولیدکننده این سیستم هوشمند در ایران قرار داده که بروی کلیه بخاریهای گازی قابل نصب می باشد.

ساخت سیستم هوشمند کنترل دمای محیط جهت مصارف خانگی که بیشترین مصرف گاز را در کشور به خود اختصاص داده حاصل تلاش و پشتکار پرسنل مجرب و مدیریت توانمند این شرکت و برگی از افتخارات ما در عرصه تولید و صنعت به شمار می آید.

اهداف و اندیشه های حاکم بر این شرکت در جهت دستیابی به شاخصه‌های ممتاز به عنوان طراح وتولیدکننده شیرهوشمندبخاری های گازسوزخانگی درسطح کشور به شرح زیرمی باشد :

۱> همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا.

۲> به کارگیری عناصر مجرب و متخصص.

۳> اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش.

۴> رعایت ضوابط و الزامات قانونی کشور

۵>پیشبرد اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور در راستای کاهش مصرف انرژی های تجدید ۶ناپذیر و حفظ محیط زیست

۷>جلوگیری از ورود آلاینده های زیست محیطی در اثر استفاده نادرست در مصارف خانگی

۸>بهینه کردن مصرف انرژی گاز

۹>برطرف کردن نقیصه عدم ایمنی بخاری های گاز سوز خانگی جهت مرگ خاموش